Výrobci
Odběr novinek

VKK

Kompletní krmivo pro výkrm králíků, vyrobeno z GMO

Žádné hodnocení.
266,00 Kč , plus doprava
 
VKK

Kompletní krmivo VKK je určeno pro výkrm králíků po odstavu. Zvířata musí mít přístup k dostatku kvalitní pitné vody. Tato krmná směs je zkrmována výkrmovým králíkům ve velkochovech od 10. týdne stáří. Použití je zejména jako prevence zažívacích problémů vyvolaných z důvodů pomnožení nežádoucích bakterií v trávicím traktu a to zejména kokcidií a kryptosporidií u zvířat po narození a poté velmi často po odstavu.

Krmnou směs je nutné skladovat v suchu při telotě do 25°C.Obaly je nutno umístit na neprodyšné podložky. Pokud je dodávaná volně ložená je nutné, aby zásobníky byly před naskladněním čisté a byl do nich zamezen přístup povrchové vody.

Složení : Pšeničné otruby, vojtěškové úsušky, slunečnice neloupaná, cukrovkové řízky sušené, oves, výlisky z dřeně jablek, výlisky z vína, slunečnicové slupky, pšenice, sladový květ, melasa řepná, ječmen setý, rostlinný olej řepkový, sůl krmná- chlorid sodný, mravenčan vápenatý, výtažky z bylin, uhličitan vápenatý, tužidlo, vyvazovač mykotoxinů, L-lysin, DL-methionin, L- treonin.

Balení: 25 kg

 

 

 

 

Specifikace
Váha 25 kg
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captcha
Zobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.